שיטת הניקוד והמתנות של שיפ

כל מה שרציתם לדעת על שיטת הניקוד החדשה של שיפ, איך משיגים ומה עושים איתם?

המערכת | יום שישי, 23:50 19.08.2011


     (Image: Master isolated images / FreeDigitalPhotos.net)

 

כמו שכבר שמתם לב, עלינו באתר חדש ומשודרג.

מעבר לעניין התכנים שהוספנו, נתנו לכם עוד אופציה להרוויח רק מעצם זה שאתם.. אוהבים אותנו :)

הנקודות שאתם צוברים בעצם שוות פרסים ומתנות. בעזרת הנקודות שתצברו תוכלו להיכנס לדף הפרסים שלנו ו"לקנות" מה שתרצו. נכון, כרגע אין הרבה מתנות אבל אנחנו עובדים בשביל לשדרג את האזור ולהביא לכם מתנות שוות במיוחד. כמובן שאת הפרסים תוכלו לקנות רק עם הנקודות שצברתם, כלומר לא תוכלו להיכנס למינוס נקודות.

 

אז איך בכלל צוברים נקודות?

דבר ראשון שאתם חייבים לעשות זה להירשם, אם עדיין לא עשיתם זאת ליחצו כאן להרשם.

אם אתם כבר רשומים אז כל מה שנשאר זה להתחיל לאסוף נקודות.

יש מספר דרכים לצבור נקודות ועל כל דרך כזאת תקבלו מספר שונה של נקודות, לדוגמא:

1. ברגע שנכנסתם לאתר- קיבלתם נקודה, וכל בעצם בכל יום תקבלו נקודה אחת (אם נכנסים כמה פעמים ביום עדיין תקבלו רק נקודה אחת, זה המקסימום שניתן לצבור בכל יום).

2. העלאת בדיחות- בפאנל האישי שלכם, מצד ימין למטה, תמצאו קישור "צור קשר", ליחצו עליו וביחרו בנושא: "בדיחה חדשה". הכניסו את הבדיחה שלכם וליחצו על אישור. אנחנו נבדוק את הבדיחה ובמידה והיא תצחיק אותנו ולא מופיעה עדיין באתר, תקבלו 3 נקודות.


 הוספת בדיחות

הלינק האישי-

בדף הראשי שבפאנל האישי שלכם למטה יש קישור שבסופו שם המשתמש שלכם. במידה ואנשים ילחצו על הקישור הזה ובעצם יכנסו לאתר, תקבלו נקודה על כל משתמש שכזה. בעזרת הקישור הזה אפשר להגיע למאות ואלפי נקודות ביום! פשוט העתיקו את הקישור ופרסמו אותו באינטרנט וכל פעם שמישהו חדש ילחץ על הקישור תקבלו נקודה (אם אותו אדם ילחץ פעמיים לא תקבלו 2 נקודות, רק 1). חשוב- אל תעשו ספאם ותלכלכו את האינטרנט, פרסמו את הקישור ביעילות.

 

 

לינק אישי

 

 

אפשרויות נוספות לצבור נקודות:

מדי פעם נעלה פה תחרות של המיישיפ הכי יפה, או המיישיפ הכי פופולרי ונחלק נקודות לחברים שמשקיעים, שתוכלו להתעדכן בבלוג של הכבשה.

גולשים שיעלו סרטון ליוטיוב שבו הם ממליצים על אתר הכבשה יקבלו בונוס מיוחד של נקודות! בהתאם לרמת ההשקעה בסרטון אנו נדאג לצ'פר אתכם בנקודות נוספות על יצירתיות. בדף "צור קשר" תוכלו לשלוח לנו את הקישור ליוטיוב ואנחנו ניצור אתכם קשר אחרי שנצפה בסרטון.

 

 

איך קונים את הפרסים בעזרת הנקודות???

פשוט מאוד, ניגשים שוב ל "צור קשר" דרך הפאנל האישי שלכם ושולחים לנו הודעה עם הפרס שאתם רוצים, כמובן שתעדכנו בפרטים שלכם כתובת למשלוח או שתשלחו לנו את הכתובת בהודעה.

רק פניות של אנשים עם מספיק נקודות לפרס יזכו לתגובה.

 

שיהיה בהצלחה לכל הגולשים!

וקדימה... הפרסים מחכים לכם :)