5 המלצות לאייפון

אחרי שכולם חרשו על אנגרי בירדס ודומיו הנה ההמלצה שלנו ל- 5 משחקים ממכרים שלדעתנו יעשו את העבודה.

המערכת | יום ראשון, 16:22 16.10.2011


האייפון מזמן הוא לא סלולרי רגיל אלא קודם כל מכונת משחקים ורק אחר כך כל השאר, בשנים האחרונות עברו הרבה משחקים ממכרים בידיים שלכם, את חלקם סיימתם, לחלקם סתם התמכרתם ויש כמה שחלקכם לא מכירים בכלל.

החלטנו להמליץ לכם על 5 משחקים שלדעתנו שווים הצצה עם פוטנציאל להתמכרות רצינית! חשוב להדגיש שאנחנו לא מדרגים את 5 המשחקים הכי טובים וגם החמישה האלה אינם בסדר עולה או יורד מהכי טוב להכי פחות טוב.

 


1. Jetpack Joyride – המשחקון הזה הוא ללא ספק הפתעה גדולה. לכאורה כל המטרה שלכם היא להגיע הכי רחוק שאפשר, לאסוף מטבעות ולהתחמק מלייזרים, לא משהו שלא נתקלתם בו לפני, אבל במשחק הזה יש משהו קצת אחר- גראפיקה משובחת, סאונד נעים לאוזן ואפשרות לרכוש דברים בעזרת המטבעות שלכם, שלא לדבר על המשימות שניתנות לכם.

 

 

קישור למשחק באפסטור: לחץ כאן

 

2. Soul – למשחק הזה הגענו במקרה, אתם בעצם משחקים, אם אפשר לנסח את זה בדיוק, אות החיים האחרונה של בנאדם, הנשמה שלו וכל המשחק הוא בהזזה של המכשיר עצמו. המשחק הזה די קודר ולפעמים מבהיל- לדוג' באמצע שלב פתאום קופצת תמונה של רוח מפחידה עם צעקה שאמורה להוציא אתכם משיווי משחק. בכל שלב תצטרכו להגיע מנקודה אחת לשנייה ולעבור במבוכים מבלי לגעת בקירות המבוך.

 

 

 

 

 

קישור למשחק באפסטור: לחץ כאן


 

3. Beaver's Revenge – המשחק הזה הוא דמוי אנגרי בירדס, גם פה אתם צריכים להעיף חיות לעבר מבנים, להפיל, לפרק וכו' וכו'.. ובכל זאת למה אנחנו מתעקשים? עדיין הגראפיקה פה ציורית ויפה, יש מעל 60 שלבים וזה משחק להעביר איתו שעות משעממות. למרות הדימיון המופתי לאנגרי בירדס אנחנו חושבים ששווה לנסות לבדוק אותו לפחות.

 

 

 

 

 

קישור למשחק באפסטור: לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

4. Roll in the hole – אחחח.. סוף סוף פנדה באייפון! המשחק הזה פשוט מאוד וממכר מאוד! בעזרת לחיצה של האצבעות על איזורים ימין ושמאל על המסך תקבעו איך הפנדה תתגלגל עד לנקודת היעד שלה, כמובן שזה לא מסתיים כאן ובדרך אסור לכם ליפול לצדדים, אתם צריכים לאסוף ארטיקים, להתחמק מקופים ובקיצור, לעשות כל מה שפנדה לא עושה במציאות. חשוב להדגיש שלמרות הפשטות שבכפתורים השליטה יכולה להיות קשה בהתחלה ולכן צריך תרגול כדי לשלוט על התזוזה על הפנדה כמו שצריך.

 

 

 

 

 

קישור למשחק באפסטור: לחץ כאן

 

 

5. Slam dunk basketball – מספיק חיפוש זריז באפסטור כדי לבין כמה משחקי קליעה נוצרו לאייפון וכולם נראים אותו הדבר. במשחק הזה אמנם אין שום דבר ששובר את הנורמות אבל הגראפיקה ביחד עם מבחר המגרשים והמשחקיות הפשוטה הופכים את המשחק הזה לטוב בקטגוריה הזו לפחות עד עכשיו. אפשר להשתולל עם הזריקות, לקלוע עם או בלי הקרש ואת הנקודות תקבלו בהתאם, בקיצור זה מעביר את הזמן בכיף. החיסרון היחיד- כבר כמה ימים שאנחנו לא משחקים כדורסל אמיתי עם חברים..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קישור למשחק באפסטור: לחץ כאן