יעד סופי 5

הפרק החמישי של סדרת סרטי האימה מגיע לארץ

המערכת | יום שבת, 15:49 17.09.2011


תקציר הפרקים הקודמים:

בחור לא ממש פופולרי מתחיל לקבל חזיונות על מקרי מוות שונים שלו ושל החברים שלו וכעת הוא צריך להתל במוות ולהציל את כולם, סביבו מתאגדים נערים ונערות שלא תמיד מחבבים אותו אבל המציאות מחייבת אותם לדבוק אחד בשני כדי לא למות.

 

יעד סופי 5 


סדרת הסרטים של יעד סופי תמיד סבבה סביב אותו הנושא- מוות. ואיך אפשר כמובן להתל בו.  4 הסרטים הקודמים בסדרה שהפכה כבר מזמן ללהיט תמיד הציגה את התסריט שמתואר לעיל ותמיד, למרות שכולם כבר יודעים מה הולך לקרות, היא הצליחה בקופות. למה? – הסיבה מאוד פשוטה- זה לא איך שהורגים את הגיבורים שלנו בסרטים, אלא הצורה! וכאן חברים, הייחודיות של "יעד סופי". גם במהלך הסרט החמישי של הסדרה תגלו שכל דבר קטן סביבכם יכול לשמש כנשק שבצורה מתוחכמת יותר או פחות יכול לסיים את החיים שלכם, יוצרי הסרט פשוט עושים עבודה מצוינת בלהרוג אנשים וכל פעם מחדש מתעלים את השיטות הקודמות.

שלא תטעו, הסרט אמנם מוגדר כסרט אימה שיכול להקפיץ אתכם מהכסא בקטעים מסוימים אבל הסרט החמישי מציג קלילות והומור שיתנו לכם כמה דקות של שקט לפני המוות הבא...

סם, כוכב הסרט הנוכחי, נמצא עם חבריו בחופשה מהעבודה ומצליח להינצל יחד איתם מהתמוטטות גשר, עכשיו, כשהחיזיון של חבריו מתים לא עוזב אותו, הוא מנסה לתחמן את מלאך המוות כך שיעזוב אותם לנפשם. כמובן שלא נספר לכם מה קורה מיד אח"כ אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם, מעבר לצחוק ולרעיון שנטחן כבר פעם חמישית ברציפות- אתם הולכים לצעוק ולהיבהל!

 

 

אז המלצה שלנו- אם אתם חובבי אימה או ראיתם את אחד הסרטים הקודמים ואהבתם- את חייבים ללכת גם לסרט הזה. לאלה מביניכם עם לב חלש- וותרו, אחרי הכול ממש לא כדאי שתתעוררו עם סיוטים באמצע הלילה! :)