מכוניות 2- ביקורת סרט

בעקבות החום המתיש בים יצאנו לראות את סרט ההמשך של פיקסר, ואת האמת? אהבנו!

אור אליעז | יום שלישי, 20:49 09.08.2011


                        (צילום: יחצנים) 

 

 תמיד אומרים שהסרט השני פחות טוב . או , יותר נכון , שהסרט הראשון הכי טוב – אבל לפי דעתי, לא במקרה שלנו. החבר'ה מפיקסאר הוציאו גם הפעם סרט מצוין , עם סיפור נהדר , ולא פחות טוב מהסיפור הקודם , על מכונית מרוץ קטנה שכנגד כל הסיכויים מתחרה בשביל לנצח . אבל הפעם , יש לנו עוד סיפור מסגרת מהנה – הפעם בכיכוב מישהו שכבר מזמן צריך לתת לו סיטקום בטלויזיה , הלא הוא מטור המקסים . הטרקטור החלוד והכפרי מככב הפעם בסיפור , בו הוא מציל את העולם.

 

הגענו ביום קיץ חם , עם האח הקטן בן ה12 אל הסינמה סיטי המפואר בראשון לציון. אין ספק , מדובר בהיכל סרטים משובח . הכיסאות נוחים , המסך ענקי והמשקפיים איכותיות , ואין תנאים טובים מכך לצפייה בסרט, בכל סרט שיהיה.

 

הסיפור הפעם , כפי שציינו קודם , נוסב סביב שני עולמות : האחד , זה המוכר לנו , בו לייטנינג מקווין מתחרה בכל השאר על מנת לזכות – הפעם , מדובר בסבב מרוצים מיוחד , אותו מנהיג אייל נפט גדול לשעבר, שהחליט " לשנות דרכיו " ולהפיק דלק לא מזהם , טבעי אמיתי. הדרך בה הוא בחר להשיק את הדלק הזה, הוא באמצעות גרנד פרי עולמי- כל מכוניות המרוץ המובילות בעולם , החל במכוניות פורמולה 1 וכלה בלייטנינג שלנו , הוזמנו להשתתף .

 

 

מכוניות 2

                                                             לייטנינג מקווין, לא סתם עוד מכונית (יח"צ)

 

אך מה לגבי סיפור המסגרת? בסיפור המסגרת שלנו נקלע מטור , ידידינו , לתסבוכת שלמה – מסתבר שמישהו רוצה לחבל בגרנד פרי, ומנסה לחבל במכוניות במהלך המרוץ . מטור נקלע בעל כורחו לתסבוכת , שהופכת אותו לסוכן מודיעין בריטי נגד כל הסיכויים. האם הוא יצליח ? האם יעלו עליו ? את זה לא נוכל לספר לכם, תראו בסרט..

הסרט הזה כמו הקודם משופע בכוכבים הגדולים של הוליווד שמדובבים את המכוניות כמו אוון ווילסון (דופקים חתונה, לילה במוזיאון), מייקל קיין (סדרת סרטי באטמן) ועוד.

בסך הכל אציין, שהאנימציה יפהפייה ונהדרת , תלת המימד , כרגיל , מוסיף חוויה נוספת לסרט, הסיפור נהדר וההתרחשויות מצוינות . אני ואחי נהנינו מאוד מהצפייה בסרט, ואנחנו ממליצים לכולם ללכת ולראות אותו.