דמדומים 4: שחר מפציע – חלק 1

החלק ה-4 של סדרת הערפדים הגיע לקולנוע אז שלחנו את עדי לראות מה חדש עם בלה והחברים

עדי ה. | יום שלישי, 16:14 06.12.2011


 

סדרת הערפדים ממשיכה במסורת של פיצות הקופות בקולנוע ואין סיבה שגם הסרט החדש שהוא בעצם החצי הראשון של הפרק הרביעי (החלק השני יגיע - 2012) לא ימשיך במסורת הזו.

בסרט הזה סוף סוף אנחנו עדים לחתונה של בלה ואדוארד וגם להריון שלה אבל יותר מזה אנחנו לא מוכנים לגלות כדי לא להרוס לכם, מה שכן אפשר לספר שגם הפעם שום דבר לא הולך לעבור בשקט והזוג המאושר יצטרך להתמודד עם איומים שונים ומשונים.

לאחר צפייה בסרט הזה אפשר בהחלט להגיד שהוא ארוך! כל מי שאי פעם צפה באחד מהפרקים הקודמים של "דמדומים" יודע שאין דבר כזה סרט קצר בכל מה שנוגע לערפדים אבל לחשוב שזה רק הסרט הראשון מבין שני החלקים שמסיימים את הסאגה הזו ונראה שאין מספיק סיפור להעביר. עם זאת שלא תטעו, אם אהבתם את הסרטים הקודמים הרי שזה המשך טבעי מבחינת העלילה שתהיו חייבים לראות בקולנוע, כולל הריבועים בבטן של ג'ייקוב שנראה שהוא מחכה כל רגע לקרוע את החולצה ולהשוויץ בהם.

אם לא צפיתם בסרטים הקודמים בסדרה היינו ממליצים לכם לוותר, הרי להיתקע שעתיים בקולנוע ולצפות בסצנה בלתי נגמרת של חתונה זה לא הדבר הכי כיף לעשות בסוף השבוע אבל אם אהבתם את הסרטים הקודמים אין ספק שאתם הולכים ליהנות פה ממנה גדושה של רומנטיקה מעורבבת עם מתח וקצת אקשן (ואפילו סצנה אחת שבה אדוארד ובלה סוף כל סוף "מממשים את אהבתם" לשון בחוץ).

 

 

 

 

 

 

 

בלה ואדוארד

 

בסך הכל הסרט נשאר נאמן למקור, מי שקרא את הספרים של הסדרה יקבל פה שיחזור מדויק של כמה חלקים ועוד הרחבה לכמה אחרים ומי שלא קרא אך צפה בסרטים הקודמים ימצא את עצמו שוב מנהל ויכוח עצבני עם זה שלידו- למה בלה בחרה באדוארד ולא בג'ייקוב?!

צפייה נעימה,

עדי ה.