האח הגדול: יומן צפייה #2

שבוע אחרי שכתבנו חזה את עזיבתו של דודו קפרא הוא סוגר חשבון עם ברי והצעצוע החדש שלה

גיסנו | יום שישי, 16:45 20.01.2012


נו, צדקתי או לא?

שבוע אחד בלבד הספיק לדודו לעזוב את הבית. קיבלתי את תפקיד הנביא בהכנעה. בכל זאת, אם רק הייתי שם כסף לפני שבוע היום לא הייתי צריך לכתוב את הטור הזה.

 

אז מה היה לנו השבוע? לאלו שלא ראו השבוע את התכנית רק נוכל להגיד שעכשיו יש פחות מטורפים בבית. נדמה כאילו מפלס הטירוף הגיע לשיא במשדר ההדחה של יום שלישי. נכון, זיוה היא המתמודדת השנייה שהצופים בחרו להוציא אבל מכאן ועד למה שקרה מיד לאחר מכן אין כל הסבר הגיוני- מופע הזוועות של ברי רק התחיל בשלב הזה- זיוה לא הספיקה להיפרד כמעט מאף אחד מהדיירים שהרי לא רצתה לאבד את ידה שהייתה לפותה אצל ברי. ברי מצידה, בעקשנות של מחזירה בתשובה, גררה אותה ואת עצמה במעלה המדרגות אחוזת דיבוק ומילמול קבוע של "לא רוצה להישאר פה".. ככה זה בשידור חי- לוקחים סיכונים, לא יודעים מה יכול לקרות כל רגע אבל נדמה שכשמדובר בזיוה וברי גם הקלטה שבוע מראש לא יכולה להכין אותך (וזה שבוע שני ברציפות והאח הגדול לא מצליח לשים גבולות לדייריו).

 

(מתוך: אתר מאקו)

 

 

רק לפני שבוע דודו יצא מבית האח הגדול עם בטי אשתו וחזר הביתה- הפרה בוטה של כללי האח הגדול, שבוע לאחר מכן ברי סימון, בשידור חי מול אומה שלמה (או 40%) יוצאת וגונבת לזיוה את הרגע שלה ועל הדרך מפרה את החוזה שלה וכעבור יום נוסף דודו נשבר ויוצא גם הוא. כלומר 2 מתוך 4 המתמודדים שעזבו לא הודחו אלא עזבו מרצונם! ובגלל מי? בגלל שני הדיירים שהקהל בחר להדיח. ככה זה בבית- זוגות זוגות.

 

העונה הזו שוב מתגלה כעונה עם ליהוק שנע בין מושלם לכושל- מושלם כי מפלס הריבים, הטירוף, הניצים והאיומים נמצא בשיא כל הזמנים כשאנחנו רק 3 שבועות בתוך העונה וכושל מכיוון שאם האח הגדול בחר באנשים האלה כמראה של החברה מה זה אומר עליו? ועלינו??

 

ואם כבר עסקינן בזוגות- חייבים לומר משהו על קותי את יאנה. הרבה זמן מסך מקבלים השניים האלה ובצדק, יש כאן הזדמנות לראות את אחד הזיווגים (גם אם לא מיניים) הכי מפתיעים בפריים טיים. לא מובן כל כך מה יאנה מוצאת בקותי שהיא מעבירה איתו כל כך הרבה זמן- האם ה-ע' הגרונית משולבת בתנועות ידיים חדות או שהאיומים על זיוה עושים לה נעים בגב אבל ברור לכולנו שמעבר לקדיחה אין סופית של קותי על ההבדלים ביניהם רומנטיקה לא תצא מפה, אם כבר יאנה תצא.

 

ומשפט אחרון - למי שראה השבוע (וכולכם כבר ראיתם) את תמיר קופץ מול השלד שבמראה יכול להבין למה שבוע שעבר סימנתי אותו כאחד המובילים העונה.

 

 

5 שאלות בעקבות השבוע שהיה-

1. כמה זמן ייקח לקותי "לבזבז" את ערן על דיבור עם יאנה?

2. יש סיכוי שלכבוד שבת שאביבית תעשה חריימה משימי הדג?

3. האם בעקבות שתי העזיבות הלא צפויות יזרזו את כניסת הדיירים החדשים?

4. האם נמצאו אנשים שרוצים להיכנס לבית הזה??

5. מתי הגמר של המרוץ למיליון? אני לא יכול לחכות!!!

 

 


יש לכם מה להגיד? כנסו לדף הפייסבוק שלנו