האח הגדול: יומן צפייה #3

קים עזב, יוסי עזב, גרב עזב, 3 דיירים חדשים נכנסו לבית האח ורק גיסנו נשאר במקום

גיסנו | יום שבת, 19:34 18.02.2012


לפעמים כשהכל שקט אומרים שתבוא סערה, אפילו המציאו לזה ביטוי.
באח הגדול המציאו דיירים חדשים.
בואו נודה על האמת- נהיה לנו משעמם. נכון, יש ריבים בבית, כולם שונאים את כולם והבלאגן חוגג אבל נראה שחסר איזה ציר עלילתי שאיפיין את השנים האחרונות. אם היה לנו את פרידמן את בובליל בע"מ ואת אלירז נגד סער הפעם (בדיוק כמו בעונה 3) אין שום דבר שיכול לסחוב עונה שלמה. פעם היהודי עם המוסלמית, פעם זאת עם השפתיים עם קופון-מן ופעם אחר פעם זה כבר נהיה מעיק מדי. הלו!? יש גשם בחוץ! אנחנו תקועים איתכם לעוד הרבה זמן!

 
אז ההפקה עשתה מעשה ושוב הכניסה דיירים חדשים בתקווה להפיח קצת חיים בבית האח. על פניו נראה כאילו שוב יש טייפקסט מאוד ברור של ההפקה, בחורה עדינה עם בחורה שכונתית עם בחור.. שחי בסרט של עצמו. על סמך העונות הקודמות אפשר לומר שמפה לא תבוא הישועה. הדיירים החדשים לא באמת מאיימים על הקיימים, וכבר הוכח שהקהל לא מתחבר לדיירים שבאים באמצע העונה. בקיצור- כדאי שהשלישייה החדשה תתחיל להשיג הזמנות לאירועים ופתיחות מחוץ לבית האח כי בפנים לא יחלקו להם מתנות.
 
 
בשבוע האחרון התבשרנו בעוד בשורות חיוביות- גרב עזב את הבית. האמת? הרבה ציפיות היו בהפקה מהבחור עם היהלומים אבל מסתבר שכשהמירוץ לעונה הזו הוזנק רגב היה בכלל עם אטמי אזניים. כנראה שסיפור אביב(ית) שבר לנו את הבחור כי מאז הוא פשוט נעלם. אם בפרקים הראשונים עוד הוא כיכב ברומן דמיוני עם אביבית הרי שלא עברה דקה וערן זינק על השלל מבלי לעשות שום דבר מעבר (ולא! לבכות על הציצים של אביבית פעמיים בכל פרק זה לא נקרא התקדמות).
 
לראשונה בתולדות האח נראה כאילו הדיירים מיואשים בעצמם, 3 העמידו את עצמם להדחה, 2 הדיחו את עצמם מהבית ואחד.. אלוהינו.. איזו עונה פח.
אל חשש- יש עוד לאן להתקדם העונה, נכון שאני פסימי כדרכי אבל דווקא עכשיו כשהבית נמצא בשפל יש רק לאן לעלות מה שאומר שלכם ולמי מצפה המשך עונה מהנה הרבה יותר ממה שראינו עד עכשיו.
 

 
5 סוגיות בעקבות השבוע שהיה-
1. תמיר, המסומן שלי לגמר מתחיל להיפתח ולהשתנות וזה החומר שממנו עשויים אלופים (או בקיצור אלירז וג'קי)
2. כמה זמן עד שיעופו הדיירים החדשים?
3. מזל טוב לבלונדיניות שלקחו את המירוץ למליון עם עונה פנטסטית, אני שוקל לחמצן את השיער ולהגיש מועמדות לעונה 3.
4. דה וויס- בלי להעליב, בלי להשפיל ובלי לצחוק על החלשים- ככה בונים עונה (ראה ערך המירוץ למליון)
5. למי שעוד לא שמע- כדאי שתעקבו בטוויטר אחרי גורי אלפי- הבנאדם קורע (רק אל תגידו לו ששלחתי אתכם..)
 
 
 

גיסנו.

יש לכם מה להגיד? כנסו לדף הפייסבוק שלנו