האח הגדול: יומן צפייה

האח הגדול בעונה חדשה אז החלטנו לעדכן אתכם ולתת חוות דעת משלנו על ענייני הבית

גיסנו | יום שבת, 17:03 14.01.2012


עברו שבועיים. נצח במונחי ריאליטי אם תשאלו אותי ועדיין זאת רק ההתחלה.


עונת האח הגדול נפתחה כנראה בסערה הגדולה ביותר מבין כל העונות שהיו עד כה. זוג התחתן, זוג נכנס לבית, זוג גילה שהוא בהריון והזוג הזה קפרא עליהם הוא בטי ודודו.. בעצם רק דודו כי שבוע הספיק לצופים כדי לשלוח את ההריונית הביתה. היה בכי, היה דמעות וכעבור שעה דודו חזר לצחוק.


כיאה לבעל מסור דודו הבין שאין-אין-אין-אין על אשתו ושהוא רוצה לעזוב אז יצא מדלת הבית, קיבל לחישה מאסי עזר סטייל דון קורליאונה והשאיר את בטי לטרף הצלמים והצופים. והוא עצמו? נכנס לחדר האח הגדול וביקש לעזוב (וכמו בכל עונה שבה יש מתמודד כזה הוא בסוף החליט להישאר, אחרי הכל בטי הגיעה וביקשה והרי מה לא עושים בשביל אשתך ההריונית..).

 


 

בטי ודודו קפרא

 (מתוך: אתר מאקו)


ככה זה באח הגדול, עם עונה שלישית בינונית באו הקליברים הרציניים של קשת ומצאו חבורת הזויים חדשה שעולה על כל גמד (אלעד) וחירש (ארז דה דרזנר). פשוט הביאו עיוור.


כרגע כמובן עוד מוקדם לסמן מועמדים פוטנציאליים לגמר (חוץ מאיתם... נו.. החירש) אבל אין בעיה לסמן את מי שלא יגיע כנראה- שי רגב או רגב בשבילכם מסתמן כאחד הטרחנים הגדולים של העונה. עם דיבורים על כסף, מעמד ועוד קצת כסף לא נראית האפשרות שמישהו יצביע לו ועוד בתקופות שבהם מדברים על מחאות, מהפכות והציצים של אביבית.


דייר נוסף שכנראה כבר עם רגל בחוץ- תופים בבקשה – דודו קפרא! כן.. הוא מצחיק וכן.. הוא מזרחי מצחיק אבל עדיין הבחור יישבר מהר מאוד (עוד תראו בפרק הקרוב את מופע הדמעות שלו) או ישבור לפני זה את העצמות של רגב כי כבר היה כבר איום מפורש (נו, חכו לפרק הקרוב כבר!) וזה אמור יהיה להספיק להפקה להעביר אותו לגניקולוגית הסמוכה לבדיקת אולטרא סאונד ומי שפיר.

 

עברו שבועיים. נצח במונחים שלי וכרגע הדייר הכי אהוב עלי הוא תמיר הבחור הביישן, זה שלא סגור באיזה צד של הבית הוא נמצא ואפילו באיזה בית הוא נמצא. אם הקהל בבית ייתן לו קצת זמן יש מצב שנגלה פה חתיכת ליהוק.


עד כאן,

נתראה בפרקים הבאים!

גיסנו.