תמונות
בדיחות
קטגוריית רפואה
ילדה בת שמונה סיפרה לאימה: "אחד הילדים בכיתה הזמין אותי היום לשחק ברופא וחולה".
"אוי ואבוי" אמרה האם, בדאגה רבה "ומה עשיתם בתור רופא וחולה?" שאלה בפחד...
"כלום" ענתה הילדה" הוא נתן לי לחכות חצי שעה, ואז אמר שבלי טופס 17 הוא לא יכול לעשות שום דבר"
דרג עכשיו!
50% 50%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
בשעת לילה מאוחרת מצלצל הטלפון בביתו של הרופא הבכיר.
"בשבילך" אומרת לו אשתו "זה ד"ר לוי"
"כן" עונה הדוקטור בטלפון "מה קורה"
"הכל בסדר" עונה לו ד"ר לוי "אני פה עם ד"ר כהן וד"ר ירון. פתחנו שולחן והתחלנו לשחק פוקר. חסרה לנו יד רביעית. אולי אתה בא?"
"כן, בהחלט" משיב הרופא הבכיר "אני מגיע מייד"
"קרה משהו?" שאלה אשתו
"אל תשאלי" ענה הרופא הבכיר "כבר קראו לעוד 3 רופאים"...
דרג עכשיו!
0% 100%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
איש אחד מזמין תור לרופא עיניים ולרופא כליות. שואלת הפקידה: "מדוע אתה מזמין תור לשני רופאים?" עונה הפציינט: "משום שיש לי דילמה, או שאני עיוור צבעים, או שהשתן שלי ירוק". ..
דרג עכשיו!
50% 50%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
איש אחד מגיע לרופא, שאומר לו: "יש לי בשבילך בשורה אחת טובה ובשורה רעה". שואל האיש: "מה הטובה?" עונה הרופא: "שמעתי שבעולם הבא משחקים טניס כל יום". מתעניין האיש: "אז מה הבשורות הרעות?" עונה הרופא: "מחר יש לך משחק".
דרג עכשיו!
50% 50%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
איש אחד נכנס לבית מרקחת ורואה את השכן שלו עומד קפוא ליד הקיר. שואל את הרוקח: "מה הוא עושה שם ליד הקיר ולמה הוא לא זז?" עונה הרוקח: "הוא ביקש תרופה לשיעול... אז נתתי לו תרופה נגד שלשולים". שואל האיש: מה פתאום? איך אפשר לתת תרופה נגד שלשולים למישהו שסובל משיעול?" עונה הרוקח: "אתה רואה אותו קפוא? כבר שעה שהוא מפחד להשתעל..."
דרג עכשיו!
50% 50%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
אחד בא לרופא ומתלונן על כאבים באחוריו. הרופא מצווה עליו להוריד את המכנסים ולכרוע על ארבע, לאחר התבוננות בממצאים הרופא מכריז: שמע יש לך טחורים" ההוא מפנה את ראשו ואומר: "לא יכולת להגיד לי את זה ישר בפנים?...."
דרג עכשיו!
0% 100%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
רופא רצה לצאת לחופשה על כן פנה למשה עוזרו הסטאג'ר וביקש ממנו לטפל בכל הפציינטים שלו. לאחר יום הוא מתקשר לעוזרו: 'היי ג'ורג', איך עבר עליך היום?' משה מספר לו שהוא טיפל ב-3 פציינטים. 'לראשון היה כאב-ראש אז נתתי לו אקמול' 'בראוו ידידי, ומה עם השני?' 'לשני היו כאבי-בטן אז נתתי לו מאלוקס . 'בראוו בראוו, אתה טוב בזה, ומה עם השלישי?' 'אדוני, ישבתי לי כאן ופתאום הדלת נפתחה ואישה נכנסה כרוח סערה, היא החלה להתפשט, כולל חזייה ותחתונים ונשכבה על השולחן מפסקת את רגליה וצועקת: עזור לי!, במשך 5 שנים לא ראיתי גבר!' 'אלוהים שבשמיים, אז מה עשית?' שואל אותו הדוקטור. 'שמתי לה טיפות בעיניים'...
דרג עכשיו!
67% 33%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה
ג'ים ומרי היו מאושפזים בבית חולים לחולי נפש. יום אחד, כשטיילו ליד הבריכה של בית החולים, קפץ ג'ים למים העמוקים, שקע למטה ונשאר שם. מרי קפצה מיד למים להציל אותו. היא שחתה לתחתית הבריכה ומשכה אותו החוצה. כאשר שמע מנהל בית החולים על פעולת הגבורה של מרי, הוא הורה לשחררה מבית החולים, מאחר ולא נחשבה יותר כחולת נפש. הוא בא למרי ואמר לה: "מרי, יש לי חדשות טובות וחדשות רעות בשבילך. החדשות הטובות הן שאנחנו משחררים אותך כי היית מסוגלת לקפוץ ולהציל חיים של חולה אחר ואני חושב שזה בהחלט מצביע על החלמה. החדשות הרעות הן שג'ים, החולה שהצלת, תלה את עצמו הבוקר, עם החגורה של חלוק הרחצה שלו, בחדר האמבטיה. אני נורא מצטער, אבל הוא מת". ענתה מרי: "הוא לא תלה את עצמו. אני תליתי אותו שם לייבוש".
דרג עכשיו!
67% 33%
(נכתב ע"י Sheep)
רפואה

1 2 3
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
איך תופסים דוב?
זהירות כלב!
נבלעה ע"י נמר ושרדה
שגיאות כתיב 1
Snow Patrol - Chasing Cars
נאור ציון ודני רופ - פינוקיו
Adele - Set Fire to the Rain Lyrics
Nadal vs. Djokovic US Open 2011 Final
תאקלים חזקים
הדג נחש - שיר נחמה