תמונות
בדיחות
קטגוריית סקס וזוגיות
יום אחד בלילה הילד בן ה5 מתעורר כי הוא שומע רעשים מחדר ההורים
נכנס פנימה ורואה את האבא מזיין את האמא, בשקט סוגר את הדלת וחוזר לחדרו
לילה אחרי זה האבא שומע רעשים מהחדר של הילד, כשהוא פותח את הדלת הוא רואה את הילד מזיין את הסבתא.
הוא צועק עליו: "מה לעזעזל אתה עושה????
והילד עונה לו: אתה זיינתה את אמא שלי אני זיינתי את אמא שלך!!!
דרג עכשיו!
72% 28%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
זוג מקיים סקס בחושך כבר 20 שנה. לפתע לילה אחד נדלק האור והאישה מבחינה במלפפון שנמצא על המיטה. האישה שואלת בכעס "כל הזמן הזה זה היה מלפפון?", הבעל עונה "תראי, אני לא אדבר על המלפפון ואת לא תצטרכי להסביר מאיפה באו הילדים"
דרג עכשיו!
75% 25%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
ילד קטן נסע עם אביו לים. בזמן שהילד שיחק, האבא תפס לו מישהי ופימפם אותה. בדרך הביתה האב חשש שהילד יפלוט משהו לאם ואמר לו: "אתה מבין בן, שם בים אני פשוט ניפחתי את האישה ההיא כדי שהיא לא תטבע במים". הבן: "כן ברור לי, לפני שבוע כאשר הייתי עם אימא בים, נדרשו כמה גברים כדי לנפח אותה כמו שצריך וכאשר לאחד מהם נסתמה המשאבה, אימא הצטרכה אפילו לנשוף בה.
דרג עכשיו!
85% 15%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
איש שמן אחד הלך לבית זונות ואמר לסרסור: אני רוצה לרדת 20 קילו. אמר לו הסרסור: תעלה לקומה הראשונה.
עלה השמן לקומה הראשונה וראה זונה, הזונה אומרת לו אם אתה תופס אותי אתה מזיין אותי.. הם רצים רצים עד שהוא תפס אותה וזיין אותה.
למחרת בא השמן לסרסור ואמר לו: אני רוצה לרדת עוד 20 קילו. אמר לו הסרסור תעלה לקומה השניה. עולה האיש השמן לקומה השניה ורואה זונה, הזונה אומרת לו אם אתה תופס אותי אתה מזיין אותי הם רצים רצים תפס אותה, זיין אותה ויצא מבסוט.
למחרת בא השמן לסרסור ואמר לו: אני רוצה להוריד 30 קילו אחרונים אמר לו הסרסור תעלה לקומה השלישית עולה השמן לקומה השלישית ורואה כושי ענק. הכושי אומר לו אם אני תופס אותך אני מזיין אותך!
דרג עכשיו!
84% 16%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
אישה חוזרת לבית, ניגשת לבעלה ואומרת לו, מעכשיו כל פעם שתרצה סקס תמשוך לי בפיטמה הימנית ונעשה ובכל פעם שתחזור עייף מהעבודה תמשוך לי בשמאלית ונלך לישון, אומר לה הבעל, גם לי יש רעיון, בכל פעם שיתחשק לך לעשות סקס תמשכי לי באיבר המין פעם אחת, ובכל פעם שלא יתחשק לך תמשכי בו 100 פעמים
דרג עכשיו!
52% 48%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
ילד אחד ביקש מאביו לדעת מה המשמעות של המילה
'תיאורטית' ו'מעשית'.
אמר לו אביו: גש אל אמא ותשאל אותה אם היא מוכנה
לקים יחסי מין עם השכן ממול,תמורת מיליון דולר
האם השיבה בחיוב. כעת,אמר לו אביו גש אל אחותך הגדולה
ותשאל אותה האם גם היא היתה מוכנה לקיים יחסי מין עם השכן תמורת
מיליון דולר, ואף היא השיבה בחיוב,
אתה רואה, הסביר לו אביו. תיאורטית יש לנו 2 מיליון דולר
אבל מעשית יש לנו בבית שתי זונות...
דרג עכשיו!
78% 22%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
בחור אחד לוקח בחורה לבילוי רומנטי בחוף הים. בדיוק כשהעניינים מתחילים להתחמם,הבחורה עוצרת פתאום ואומרת: "שמע,אולי הייתי צריכה להזכיר את זה קודם,אבל אני זונה . אם אתה רוצה סיבוב ,זה 200 ₪. הבחור לא מתווכח, הוא מוציא שטרות מהכיס,והם עוברים לספסל האחורי. שהם גומרים והבחורה מעשנת את הסיגריה שאחרי,הוא אומר לה:"שנחזור לעיר?" כן בוא נחזור,עונה הזונה. אז תשמעי אומר הבחור , "אולי הייתי צריך להזכיר את זה קודם אבל אני נהג מונית , אם את צריכה לעיר זה 250 ₪."
דרג עכשיו!
85% 15%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
בעל ואשתו נכנסים למיטה, פתאום האשה חשה את ידו של הבעל נוגעת בכתפה," או זה נעים" היא אומרת, והיד ממשיכה אל עבר החזה, "או זה מגרה " היא אומרת, תמשיך, היד מחליקה לעבר הרגל ושם נעצרת, "זה היה נהדר" אומרת האשה, למה הפסקת? "מצאתי את השלט" עונה הבעל.
דרג עכשיו!
70% 30%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
הוא ישב בשקט וקרא עיתון בזמן שאשתו הגיעה מאחוריו והיכתה אותו בראשו עם עיתון מגולגל. "אייייי! למה עשית את זה?" הוא שאל. "זה בגלל פיסת הנייר שמצאתי בכיסך עם השם 'מרי לו' רשום עליו" כעסה האישה. "לפני שבועיים הייתי במרוץ סוסים ומרי לו היה השם של הסוסה שהימרתי עליה" הוא הסביר . "אוי אני כל כך מצטערת, הייתי צריכה לדעת שיש הסבר הגיוני לכל זה" היא אמרה . שלושה ימים אח"כ הוא צפה בטלוויזיה כשאשתו התקרבה מאחור והיכתה אותו במחבת ברזל והוא התעלף. כשהתעורר שאל "ובשביל מה זה היה?" ענתה האישה: הסוסה שלך התקשרה ".
דרג עכשיו!
72% 28%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות
זוג מאוהב יושבים להם בסלון וצופים בטלוויזיה. לפתע הבחורה אומרת "שמע אהובי, שמעתי לאחרונה דברים מטרידים עליך..." "כמו מה?" "אממ למשל היום שמעתי שאתה פדופיל" הבחור השיב לה "פדופיל? זאת לא מילה קצת מסובכת לילדה בת 9?"
דרג עכשיו!
78% 22%
(נכתב ע"י Sheep)
סקס וזוגיות

1 2 3 4
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
איפה יהיו השאר?
איך כותבים חולון באנגלית?
איך תופסים דוב?
איזה לק
שואו טיים קובי ברייאנט
Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
הקרטל - לשים לך דיסק
Cee Lo Green- Bright Lights Bigger City
Eric Truffaz- In Between live
אוסף תאונות