תמונות
בדיחות
קטגוריית בלונדיניות
בלונדינית הולכת להסתפר עם דיסקמן ואוזניות, היא הולכת אל הספר ומבקשת ממנו לעשות לה פן. הספר מסתכל עליה ואומר לה שהוא לא יכול לספר אותה כשהיא עם האוזניות. הבלונדינית מתעקשת ולא מוכנה להוריד את האוזניות! טוב, אז הספר מתחיל לעבוד עם האוזניות ולא הולך לו טוב, אחרי חמש דקות הוא מחליט להוריד את האוזניות בלי לשאול. כשהספר מוריד לבלונדינית את האוזניות היא נהיית כחולה, נחנקת ומתה בסופו של דבר. הספר נבהל ולא הבין למה זה קרה, הוא מרים את האוזניות בשביל לשמוע מה היא שמעה, הוא שומע: "להכניס אוויר, להוציא אוויר, להכניס אוויר, להוציא אוויר..."
דרג עכשיו!
88% 13%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
הבלונדינית הכי חכמה בעולם, נשיא ארה"ב, סבא והנכד שלו טסים במטוס, במטוס יש רק שלושה מצנחים, פתאום נשברת כנף אחת של המטוס, נשיא ארצות הברית אומר: "אני נשיא ארה"ב אז אני צריך לקחת מצנח אחד, לוקח וצונח. הבלונדינית הכי חכמה בעולם אומרת: "אני הבלונדינית הכי חכמה בעולם אז אני צריכה לקחת מצנח", לוקחת וצונחת.. הסבא אומר לנכד שלו: "אני כבר זקן, אתה עוד צעיר יש לך חיים שלמים לחיות... קח אתה את המצנח האחרון..." הנכד עונה לו: "לא.. זה בסדר שנינו יכולים לצנוח... הבלונדינית לקחה את השק שינה....."
דרג עכשיו!
100% 0%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
שלוש בחורות מתחרות בתחרות שחית חזה- ג'ינג'ית שחורה ובלונדינית. השופט מורה להתחיל את המרוץ. כעבור 20 דקות חוזרת הג'ינג'ית ראשונה. 15 דקות אחריה מגיעה השחורה. מחכים.... מחכים.... שעה... שעתיים, אחרי שלוש שעות הבלונדינית מגיעה: "אני לא רוצה להשמע מלשנית אבל שתי הבחורות השניות השתמשו בידים!"
דרג עכשיו!
33% 67%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
שוטרת בלונדינית עוצרת נהגת בלונדינית ומבקשת רשיון נהיגה. הנהגת נלחצת ושואלת "מה זה רישיון נהיגה?" עונה השוטרת "זה מרובע קטן ויש בו את התמונה שלך" הנהגת מוציאה מראה קטנה ונותנת לשוטרת. השוטרת רואה את עצמה ואומרת "את ממש סתומה, היית אומרת לי שאת שוטרת לא הייתי עוצרת אותך..."
דרג עכשיו!
67% 33%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
בלונדינית אחת קמה בבוקר ומחליטה לראשונה בחייה לרכב על סוס. היא הולכת למקום הראשון שהיא רואה בו סוס ומתחילה לרכב. לפתע היא מאבדת שליטה וכמעט ונופלת מהסוס. והסוס לבינתיים משתולל בפראות והיא כמעט עפה! לבסוף לאחר שצרחה וצרחה בא השומר של הקניון וניתק את המכונה מהחשמל.
דרג עכשיו!
60% 40%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
בלונדינית אחת מנסה לחנך את אחיה הקטן ואומרת לו: "אם תעשן - לא תחיה הרבה זמן!" אחיה מתעניין ושואל אותה: "אבל סבא מעשן מגיל קטן וחי כבר שישים שנה." אז אחותו הבלונדינית מוכיחה לו: "אתה רואה, אם הוא לא היה מעשן היום הוא היה יכול להיות כבר בן שמונים..."
דרג עכשיו!
40% 60%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
בלונדינית אחת הלכה לחברה שלה שגרה בקומה ה-50 . אחרי איחור של שלוש שעות מגיעה הבלונדינית כולה מתנשמת , החברה:מה קרה ? למה לא השתמשת במעלית? הבלונדינית: כתוב המעלית מיועדת ל-10 איש ולא היה לי כוח לחכות שעוד 9 אנשים יבואו.
דרג עכשיו!
67% 33%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
3 בלונדיניות עומדות ליד נהר ולא יודעות איך לעבור אותו. לפתע מגיעה פיה ונותנת להן 3 משאלות, אחת לכל אחת. הראשונה מבקשת לדעת לשחות ועוברת בשחיה. השניה מבקשת לעוף ועפה מעל הנהר. והשלישית מבקשת שיער שחור - ועוברת דרך הגשר...
דרג עכשיו!
50% 50%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
בלונדינית אחת הולכת על שפת הנהר. פתאום היא רואה בצד השני בלונדינית אחרת. היא צועקת אליה: אחותי ,איך מגיעים לצד השני? אז השניה עונה לה: מטומטמת, את כבר בצד השני.
דרג עכשיו!
67% 33%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות
בלונדינית מתקשרת לבלונדינית שניה ואומרת לה: "הערתי אותך? אני ממש מצטערת" , עונה לה חברתה: "זה בסדר ממילא הטלפון צילצל "
דרג עכשיו!
75% 25%
(נכתב ע"י Sheep)
בלונדיניות

1 2 3 4
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
קוקה קולה
מבנה המוח הנשי
מוסלמי מתפלל
בשכיבה
שלושת המוסקטרים
נאור אורמיה- איפה הימים
שואו טיים קובי ברייאנט
טלטביז רוקדים גרוזינית
הדג נחש - שיר נחמה
אייל גולן-  רציתי להגיד לך