תמונות
בדיחות
קטגוריית כללי
מבוגר אחד מגיע לרופא ואומר לו, בכל יום בדיוק ב-7 בבוקר יש לי חרא ואני מחרבן, אז הרופא אומר לו : זה טוב מאוד, יש לך קיבה בריאה, אני לא רואה איפה הבעיה ? אז המבוגר אמר לו : הבעיה שאני מתעורר רק ב-9 !
דרג עכשיו!
69% 31%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
שני שיכורים מתווכחים בניהם, אחד מרוקאי נשוי למרוקאית והשני פרסי נשוי לפרסייה, שניהם שיכורים, אומר הפרסי למרוקאי אם אתה חוזרת שתוי כמו שאתה לבית שלך אשתך מכסחת לך את הצורה, עונה לו המרוקאי : לא נכון, הדבר הראשון שהיא תגיד לי זה מותק ! התווכחו ובסוף החליטו ללכת לבית שלו ביחד, איך שהם מגיעים פותחת האישה את הדלת ורואה את בעלה שיכור וצועקת : מותק עוד פעם אחת אתה שותה אני קוברת אותך בגינה !
דרג עכשיו!
38% 62%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
באמצע טיסה הטייסים עלו לרמקולים והודיעו, בשל תקלה באחד ממיכלי הדלק לא יישאר לנו דלק לגמור את הטיסה ולנחות בשלום, לכן אנחנו מציעים לכולם לשאת תפילה יחדיו למען כולנו.. אחת הנשים שהייתה במטוס קמה ואמרה : אני לא יכולה למות סתם ככה, אני אף פעם לא ידעתי גבר, שאחד הגברים פה יקום ויגרום לי להרגיש אישה ! אז אחד הגברים ניגש אליה הוריד לעצמו את המכנסיים ואת התחתונים וזרק לה על הפרצוף את התחתונים ואמר : לכי תנקי..
דרג עכשיו!
47% 53%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
ראש משפחה עני יצא מביתו בגלל צעקות אשתו וילדיו לאוכל, הוא טייל לו ברחבי היער במטרה למצוא משהו לאכול, לפתע הוא רואה מישהו שרוכב על סוס ונעמד לפניו, ראש המשפחה העני שואל אותו : מי אתה ? עונה לו האדון על הסוס : אני רובין הוד, אני לוקח כסף מהעשירים ומחלק לעניים, ומפיל מידיו שק של מטבעות זהב, ראש המשפחה ראה את השק נמלאו עיניו בדמעות אושר ושימחה והתחיל לצעוק : אני עשיר ! אני עשיר ! אז רובין הוד שלף את חרבו הצמיד לגרונו של האיש ואמר לו : תן תכסף !
דרג עכשיו!
71% 29%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
מטופל מגיע לפגישה אצל פסיכולוג והפסיכולוג שואל אותו במה העניין והמטופל ענה לו : אני כל הזמן אדיש בזמן האחרון, אני רוצה משהו שיגרום לי לזרימת דם רצינית, משהו שיכניס בי קצת רוח קרבית ! אז הפסיכולוג אומר לו : חכה שתראה את החשבון.
דרג עכשיו!
86% 14%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
גבר ואישה נוסעים בכביש, האישה עושה טעות ונכנסת במכונית של הבחור במהלך נסיעה במהירות גבוהה, שתי המכוניות נהרסות לגמרי, ושניהם יוצאים מהמכוניות ונשכבים לצד הדרך, האישה פונה לבחור ואומרת לו : תראה איזה מזל זה ששני המכוניות שלנו הרוסות לגמרי ואנחנו בחיים, זה מזל למעלה כנראה שזה נגרם כדי שאני ואתה נהיה ביחד כזוג אוהבים לכל החיים שלנו לפי הגורל, הבחור הסתכל עליה וראה שהיא בחורה מאוד יפה ואמר לה שהוא מסכים עם מה שהיא אמרה, היא קמה הביאה בקבוק של יין ואמרה לו : בוא נחגוג לכבוד האירוע הזה ונותנת לו את הבקבוק, הוא לוקח אותו ושותה כמעט חצי בקבוק, ואז מחזיר לה, היא סוגרת אותו ומחזירה לאוטו, אז הוא אומר לה : מה את לא שותה גם ? אז היא עונה לו : לא, שיכור אני פשוט אחכה למשטרה !
דרג עכשיו!
57% 43%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
היפיפייה הנרדמת, סופרמן ופינוקיו עולים לשמיים, המלאך גבריאל נותן לכל אחד מהם אפשרות להיכנס אליו בתורו ולדבר איתו ולשאול אותו שאלה אחת שהוא חייב לענות עליה, נכנס בפנים סופרמן, יוצא ואומר לשניהם : יש ! אני הייתי הכי חזק בכל העולם ! נכנסת היפיפייה הנרדמת ויוצאת ואומרת : איזה כיף אני הייתי הכי יפה בעולם, נכנס פינוקיו בפנים, ויוצא עצבני : מי זה הביבי הזה ?
דרג עכשיו!
61% 39%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
שני פרסים מדברים בניהם ואחד מכם עצוב ואומר : וואי וואי וואי, אוי, וואיי וואיי וואיי, אומר לו החבר, למה אתה כל כך עצוב אומר לו הפרסי השני : קניתי לבן שלי זוג נעליים חדשות, אמרתי לו שיעלה רק 2 מדרגות בכל פעם וככה הוא לא ישתמש בהם מהר וייקח הרבה זמן עד שהם יהרסו לו, אז החבר שלו אומר : נו ומה קרה ? אז הפרסי הראשון אומר לו : האידיוט עלה במקום שתיים שלוש בבת אחת וקרע את המכנסיים !
דרג עכשיו!
36% 64%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
אישה מרוקאית אחת שומעת נקישות בדלת ביתה, בעלה לא בבית, והיא ניגשת ופותחת את הדלת, היא רואה את השכן והוא אומר לה : אם תוריד תחולצה אני נותן לך 500 שקל, היא חושב רגע ואומרת נו לא נורא, אומר לה אם תורידי את המכנסיים תקלי עוד 500 שקל, היא מוריד והוא נותן לה את הכסף, הוא אומר לה עכשיו תרדי על ארבע תוריד תחזייה תראי לי תתחת, ואת מקבל עוד 1000 שקלים, האישה שהסתנוורה מהכסף עושה את זה, הוא נותן לה תכסף והולך, לאחר שעה חוזר בעלה ושואל אותה : תגידי, השכן הביע לך את האלפיים שהוא חייב לי ?
דרג עכשיו!
71% 29%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
במדינת אנגליה יום אחד קם בבוקר איש ושומע דפיקות חלשות בדלת, הוא בהתחלה לא מתייחס אבל אחרי שזה נמשך מספר שעות, הוא לבסוף פותח את הדלת ורואה חילזון שדופק על הדלת, החילזון מבקש מהאיש הזה שייתן לו להיכנס לביתו כי בחוץ עוד מעט מתחיל לרדת גשם, האיש נבהל ובועט את החילזון כמה מטרים מהדלת, נכנס בחזרה לבית, וחושב לעצמו, בטח הלחץ בעבודה משפיע עליי יותר מדיי, אחרי שבוע הוא עוד פעם שומע דפיקות חלשות בדלת, הוא ניגש לפתוח והחילזון אומר לו : למה בעטת בי ?!
דרג עכשיו!
40% 60%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי

...4 5 6 7 8 ...
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
מבצע לנשים
מבנה המוח הנשי
לאיזה כיוון זה נוסע?
שיטת מכירה
OneRepublic - All The Right Moves
אייל גולן-  רציתי להגיד לך
שרית חדד- מאחלת לך
Daniela & Ben Spector- Cut it out
כדאי ליראות- יכולות ואמונות
Foster The People - Pumped Up Kicks