תמונות
בדיחות
קטגוריית כללי
איזה קיבוצניק אחד עובר ליד נהר ורואה שדוד לוי יושב שם על כסא ומשתזף, הוא שואל אותו אם המים עמוקים והוא יכול לחצות אותו בשל זה שהוא לא יודע לשחות, אז דוד אמר לו שלא, שהם לא עמוקים, האיש נכנס וכמעט טבע, בכוחותיו האחרונים אחוז בקרש צף הוא מצליח לצאת מהנהר הוא חוזר לדוד לוי ואומר לו : מה אתה טיפש, אתה מנסה להרוג אותי ? אז דוד אמר לו : מה אתה רוצה ממני קודם עבר פה ברווז כזה קטן.
דרג עכשיו!
81% 19%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
אבו מזן מצלצל לבוש ואמר לו : אנחנו מצטערים מאוד ומשתתפים בצערכם בשל פיגוע מגדלי התאומים, אז בוש אומר לו על מה אתה מדבר ? אז אבו מאזן אומר : שיט, שכחתי שיש הפרשי שעות.
דרג עכשיו!
76% 24%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
אינדיאני אחד עולה לאוטובוס, הנהג מבקש ממנו לשלם והאינדיאני אומר : אינדיאני לא משלם, הנהג מתעצבן ומתקשר למשטרה, מגיע שוטר והנהג מספר לו והשוטר אומר לאינדיאני, מה העניין שלך ? תשלם לנהג ! אז האינדיאני אומר : אני אינדיאני לא משלם, לוקחים אותו ומגישים נגדו תלונה, ומגיעים למשפט, השופט אומר לאינדיאני מה העניין ? אז האינדיאני אומר אינדיאני לא משלם, השופט שואל אותו למה אינדיאני לא משלם אז האינדיאני ענה : אינדיאני לא משלם כי לאינדיאני יש חופשי חודשי !
דרג עכשיו!
63% 38%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
פרסי אחד בא לכורדי ומכניס לו שתי סטירות לתוך הפרצוף והולך, הכורדי חושב שעה ובסוף ניגש אל הפרסי ואמר לו : תגיד זה היה בצחוק או ברצינות ? אז הפרסי ענה לו : ברצינות ! הכורדי חשב רגע ואמר : יש לך מזל, כי אני לא ייתן שיצחקו עליי !
דרג עכשיו!
56% 44%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
שלוש נשים מספרות על הילדים שלהן אחת לשנייה, הראשונה אומרת הבן שלי הוא רב, בכל פעם שהוא נכנס אומרים לו : הוא אדוני הרב, השנייה אומרת הבן שלי הוא רב ראשי לישראל, בכל פעם שהוא מגיע אומרים לו הוא כבודו הרב הראשי, השלישית אומרת : הבן שלי חשפן בכל פעם שהוא מוריד את הבגדים אומרים לו : הוא אלוקים, הוא אלוקים.
דרג עכשיו!
42% 58%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
גרוזיני עשה מחקר, הוא לקח זבוב ותלש לו את הכנפיים והזבוב הלך, אז הגרוזיני רשם : זבוב בלי כנפיים הולך ברגל, אחרי זה הוא תלש לזבוב עוד רגל והזבוב הלך, הוא שוב רשם זבוב בלי רגל הולך, הוא המשיך לתלוש לו את הרגליים ולרשום כל פעם שהוא הולך, ואז כשהוא תלש לו את הרגל האחרונה, הזבוב נשאר במקום, הוא התחיל לצעוק לו שילך והזבוב לא הלך, אז הגרוזיני רשם במחברת שלו : זבוב בלי כנפיים ורגליים לא שומע.
דרג עכשיו!
40% 60%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
מבוגר אחד הולך כבר 30 שנה בכל יום לכותל ומבקש לזכות בלוטו, יום אחד ירד אליו מלאך, בן אדם לבוש לבן עם כנפיים ואמר לו : אני יש לי דיבור שם למעלה ויכול לסדר לך לזכות בלוטו, אבל אתה חייב לעשות משהו אחד, המבוגר אומר לו : אני מכון לעשות הכול ! אז המלאך אמר לו : תקנה כרטיס !
דרג עכשיו!
36% 64%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
אלוקים מדבר עם המלאכים שלו ומספר להם שהוא הולך לתת ליהודים מדינה שיקראו לה ישראל ושיהיו בה הרים לבנים יפים עם שלג, נהרות מים מתוקים,פרחים יפים ועצים מרהיבים, אדמה נותנת יבול, בקיצור כפי שהובטח : ארץ זבת חלב ודבש, לפתע אחד המלאכים(השטן) קם ואמר, אתה לא חושב שאת יותר מדיי טוב איתם ? אז הקב"ה אמר לו : חכה שהם יראו מי השכנים שלהם..
דרג עכשיו!
40% 60%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
שני הרפתקנים מגיעים לג'ונגל, כדי להעצים את ההרפתקה הם מחליטים להיפרד ושכל אחד ייכנס ליער למשך כמה שעות ובערב ייפגשו באותה נקודה, לקראת הערב שניהם מגיעים למקום ואח מספר לשני : כשנכנסתי ליער טיילתי להנאתי ופתאום הגיע נמר, היה לי מזל שהיה לידי עץ גדול והספקתי לטפס עליו והנמר גם ניסה אבל החליק ובגלל זה אני עדיין בחיים, השני מספר גם אחרי רדף נמר, ומרוב פחד השתנתי במכנסיים, אז הראשון אומר לו : נו אבל איך נשארת בחיים ? אז השני אומר לו : גם הוא החליק..
דרג עכשיו!
87% 13%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
שני אנשים יושבים על הדלפק בתוך בית קפה שנמצא בקומה העשירית של קניון, אחד מהם פונה לשני ואמר לו : יש פה זרמי אוויר מאוד מוזרים ליד הבניין, רוצה להתערב שאני קופץ מהחלון ולא קורה לי כלום ? הוא הולך לחלון קוץ ממנו וכעבור כמה דקות הוא נכנס שלם ובריא בכניסה של בית הקפה, הבחור השני נדהם והוא בעצמו איש שמאוד אוהב אתגרים ודברים מיוחדים, הוא ניגש גם אל החלון וקפץ, הוא נפל על המדרכה ומת, הברמן אומר לאיש הראשון שקפץ : סופרמן אתה מזה דפוק כשאתה שיכור !
דרג עכשיו!
43% 57%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי

...3 4 5 6 7 ...
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
שמור מרחק
חדש במקדונלדס
איזה רעב..
לייק של חתול
Eagles - Hotel California
כלב עושה קקי באמצע ראיון
Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith
PSY - GANGNAM STYLE
סטנד אפ שחר חסון
הדג נחש - שיר נחמה