תמונות
בדיחות
קטגוריית כללי
שני כורדים טסים לאמריקה, כשהם יוצאים משדה התעופה אחד מהם מתכופף ומרים שטר של כסף מסתכל עליו וזורק אותו, אז החבר שלו אומר לו למה עשית את זה, אז הכורדי עונה לו : זה היה שטר מזויף, אז הראשון שואל אותו : אבל איך אתה יודע שהוא מזויף ?! אז הכורדי עונה לו : ראית פעם שטר של 10$ עם שני אפסים ?
דרג עכשיו!
77% 23%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
איך יודעים שהשופט של משחק כדורגל הוא רוסי ? כי במקום להוציא כרטיס צהוב או אדום, הוא מוציא כרטיס חבר מועדון !
דרג עכשיו!
56% 44%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
ערבי נוצרי ויהודי מתערבים בניהם מי יכול להישאר עם חזיר מסריח מאוד בתוך תא קטן יותר זמן, היהודי נכנס וכעבור 2 דקות יצא ואמר : אני לא מסוגל, הנוצרי נכנס, אחרי 5 דקות יצא כולו אדום וחנוק ואמר : אני לא יכול יותר, הערבי נכנס, אחרי 2 דקות יוצא החזיר ואומר : אני נכנע !
דרג עכשיו!
74% 26%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
מרצה במכללה אומר שרק מטומטמים בטוחים בעצמם, אז אחד הסטודנטים שאל אותו : אתה בטוח ? אז המרצה ענה : במאה אחוז !
דרג עכשיו!
79% 21%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
מורה שואל תלמיד סומלי : למה הרבצת לשלומי ? אז התלמיד עונה לו : זה לא עניין שלך, אז המורה אומר לו : תעוף מייד מהכיתה ! התלמיד אומר : לא רוצה ! אז המורה אומר לו : תעוף מייד או שאני אדליק מאוורר !
דרג עכשיו!
39% 61%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
דוור אחד מגיע עם משלוח אישי לבית ודופק בדלת, פותח לו ילד קטן והדוור שואל אותו : איפה אבא שלך ? אז הילד אומר לו שאבא שלו נדרס ע"י משאית, והדוור שואל אותו ואיפה אמא שלך ? אז הילד אומר שגם היא נדרסה ע"י משאית, הדוור שואל יש עוד מישהו בבית חוץ ממך, אז הילד אומר שכל האחרים גם הם נדרסו ע"י משאית, אז הדוור אמר לו ואיך אתה ניצלת ? אז הילד ענה לו : אני נהגתי במשאית !
דרג עכשיו!
78% 22%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
ברשות הפלסטינית הוציא אבו מאזן בול ראשון מטעם הרשות ועליו תמונה של ערפאת והקים סניפי דואר, הגיעו תלונות מכל עבר שהבול לא נדבק טוב והרשות הפלסטינאית לא ידעה מה לעשות, אבו מאזן קרא אליו את עוזרו האישי ושלח אותו לבדוק ולמצוא את מקור הבעיה, לאח שבוע חזר אליו העוזר ואמר לו : אבוא מאזן, הבעיה בבול שהוא לא נדבק כי האנשים יורקים על הצד הלא נכון !
דרג עכשיו!
73% 27%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
כורדיה אחת הולכת לטייל במדבר, היא רואה מולה עדר כבשים, היא ניגשת לרועה הצאן ואומרת לו : אם אני מנחשת כמה כבשים יש לך בעדר אתה נותן לי במתנה אחת ? אז הוא אומר לה שכן, היא אומרת לו 46, במקרה היא באמת ניחשה נכון והוא אומר לה שהיא צדקה ושהיא יכולה לקחת אחת, היא ניגשת לכבשים לוקחת ומתחילה ללכת משם, הרועה אמר לה אם אני מנחש מאיזו עדה את, את מחזירה לי ? אז היא אמרה שכן, אז הוא אמר לה את כורדית, אמרה לו : איך אתה יודע ? אז הוא ענה לה : למה רק כורדית תיקח מכל עדר הכבשים דווקא את הכלב !
דרג עכשיו!
71% 29%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
ביל גייטס נפטר יום אחד ומגיע לשמיים, שם הוא פוגש במלאך גבריאל שאומר לו שהוא יכול לבחור בין שתי אפשרויות וזה מה שיקבע את עתידו שם, הוא נותן לו לראות שתי מסכים גדולים באחד הוא רואה אנשים יושבים כל היום ומשחקים שחמט ובשני הוא רואה בריכות גדולות בנות יפות, שתייה טובה ומוזיקה נהדרת, הוא מחליט ללכת למקום השני, אחרי רגע הוא מוצא את עצמו קשור למנגל ענקי כשהאש בוערת מתחתיו, הוא צורח וצורח, מגיע המלאך גבריאל ושואל אותו במה העניין, אז גייטס עונה לו, איפה כל הבנות היפות המוזיקה וכל הדברים שראיתי שם ? אז גבריאל עונה לו : אה, זה.. זה היה השומר מסך שלי.
דרג עכשיו!
74% 26%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
בואש וקיפוד נפלו מצוק גבוהה וקיבלו מכה חזקה בראש, ימים ולילות עברו וכך הם נשארו שם, יום אחד הם התעוררו והתחילו לנסות להיזכר בדברים, אז הבואש אומר לשני, אתה עם קוצים את קטן וכדורי, אתה בטוח קיפוד, אומר לו הקיפוד, תודה אתה באמת צודק ואומר לו : אתה מסריח ושחור, אז אתה בוודאי ערבי !
דרג עכשיו!
54% 46%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי

...2 3 4 5 6 ...
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
נוהג כחוק?
תחת שמיים
מיתון במשק
מוסלמי מתפלל
סאבלימינל - אינטרנשיונל
שגעת החיות
דודו אהרון- אהבה ללא גבולות
Somebody That I Used to Know - Walk off the Eart
עומר אדם - נצח לצידך
Taio Cruz - Dynamite