תמונות
בדיחות
קטגוריית כללי
פסיכי הולך ברחוב עם נמר, לאחר בהלה ברחובות שוטר אמיץ שנקרא לטפל באירוע מגיע אליו ושואל אותו מה אתה עושה ? עונה לו הפסיכי, אני לוקח אותו לגן החיות, אומר השוטר טוב, ומסתלק מהמקום, למחרת שוב אותו אירוע, השוטר חוזר ואומר לו, נו לא אמרת אתמול שאתה לוקח אותו לגן חיות ? אז עונה לו הפסיכי, כן, אבל היום אנחנו הולכים לקולנוע.
דרג עכשיו!
42% 58%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
איש אחד יושב במרכז העיר מעמיד קופסת נעלים ומשחק עם הכלב שלו עליה דמקה, הרבה אנשים מתכנסים מסביב לראות את הדבר המדהים הזה, אחד האנשים פונה לאותו האיש ואומר לו, וואו איזה כלב חכם יש לך, עונה לו האיש מה חכם ? זה כבר 3:2 לי !
דרג עכשיו!
57% 43%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
איזה משוגע שנכנס לטיפול בגלל שהוא חשב שהוא עכבר החלים מהטיפול הפסיכיאטר והחליטו לשחרר אותו, אז כשהוא בא לצאת, הוא הגיע לשער היציאה, פתח אותו ורץ מהר חזרה, אז שאלו אותו למה אתה לא יוצא ? אז הוא ענה : כי יש חתול בחוץ. אז שאל אותו הפסיכיאטר המטפל : אבל אתה כבר לא חושב שאתה עכבר ! אז המשוגע ענה : נכון, אבל השאלה אם החתול הזה יודע את זה !
דרג עכשיו!
47% 53%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
יום אחד האריה קרא אליו את כל החיות ואמר להן שמי שיהיה לו את האומץ לקפוץ מהצוק הגבוהה יזיין את הלביאה אשתו, כל החיות נעמדו בשורה על שפת הצוק, השועל הסתכל למטה נבהל והלך אחורה מהצוק, הזאב הסתכל גם הוא למטה פחד והלך אחורה, השפן השתפן והלך אחורה גם הוא ופתאום הדוב הגדול קפץ למטה, אחרי כמה דקות הגיעו כל החיות דרך שביל צדדי למטה לראות מה קורה עם הדוב, הדוב קם כל הפרצוף שלו מלא בחול ואדמה, כל הגוף שלו סימנים של שריטות וחלק מהפרווה שלו נתלשה, האריה בא אליו ואמר לו : כל הכבוד לך דוב אמיץ, עכשיו תוכל לזיין את הלביאה, אז הדוב אמר לו : אין בעיה רק תן לי קודם למצוא ולזיין את מי שדחף אותי למטה !
דרג עכשיו!
66% 34%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
חברים שיוצאים מבר הולכים שניהם שיכורים לגמרי ומאבדים כיוון ונכנסים ליער, פתאום מופיע אריה ומחיל לרדוף אחריהם, אחד עולה על עץ והשני רץ מסביב לעץ, ההוא מלמעלה כולו שיכור צועק לחברו מה אתה עושה הוא יתפוס אותך, עונה לו השיכור מלמטה, אל תדאג, אני כבר עוקף אותו בכמה סיבובים..
דרג עכשיו!
65% 35%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
פרסי נכנס לתחנת דלק ומבקש את מנהל התחנה, המנהל מגיע והפרסי שואל אותו : כמה תעלה לי טיפה אחת של דלק ? אז המנהל אמר לו, טיפה אחת זה בחינם, אז הפרסי אומר : יופי, אז טפטף לי פול !
דרג עכשיו!
65% 35%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
מבזק חדשות ארבעה אנשים כורדים נהרגו היום, 2 בתאונה האמיתית, ועוד שניים שניסו להדגים לשוטרים כיצד היא קרתה !
דרג עכשיו!
81% 19%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
פרסי נכנס לאוטובוס, לא משלם וכל הזמן הולך מצד לצד, כעבור כמה דקות שואל אותו הנהג : מה עם הכסף ? אז הפרסי עונה לו : למה שאני אשלם, הלכתי כל הדרך !
דרג עכשיו!
78% 22%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
פרסי נכנס לבורגרקינג ומבקש המבורגר, המוכר שואל אותו אם הוא רוצה להגדיל את הארוחה בשקל, אז הפרסי ענה לו : אני רוצה שתקטין לי בשקל !
דרג עכשיו!
38% 63%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי
פרסי רוסי ומרוקאי מצאו מכונה מוזרה, רשום שם להכניס שקל, בא הרוסי והכניס שקל, יצאה לו בחורה יפיפייה, בא המרוקאי והכניס שקל, יצאה לו גם בחורה יפיפייה, בא הפרסי והכניס את אשתו, יצא לו שקל, חייך והלך.
דרג עכשיו!
90% 10%
(נכתב ע"י יולי1)
כללי

1 2 3 4 5 ...
שלח לנו בדיחה וזכה בנקודות
ריקוד ניצחון
מקדונלדס
שפעת החזירים
שולה מוקשים
Bruno Mars - The Lazy Song
Dr. Dre - I Need A Doctor
Miley Cyrus - 7 Things
נאור אורמיה לא מוצא את עצמי
Ke$ha - Blow
קפטיין אמריקה- הנוקם הראשון